• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • VÝMĚNA, VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  Výměna zboží

  Pokud zakoupené zboží nevyhovuje plně Vašim požadavkům, nabízíme Vám možnost zboží vyměnit.
  Při výměně zboží nás kontaktujte předem telefonicky, nebo mailem.
  Zboží na výměnu musí být v původním obalu, nesmí být poškozené, nenošené, musí být kompletní (včetně příslušenství).
  Musí být schopno dalšího prodeje. Neposílejte vrácené zboží na dobírku! Takto vrácené zboží z pochopitelných důvodů nemůže být přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.
  Výměna zboží je provedena bezplatně, pouze při výměně za jiné - dražší zboží bude účtován doplatek, popř. vrácen přeplatek.
  Při odeslání vyměněného zboží zpět zákazníkovi poštou je účtováno poštovné vy výši 80,- Kč.

  Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží):

  Kupující má právo občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.
  Pokud se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, kontaktujte nás (písemně nebo telefonicky) s žádostí o odstoupení od smlouvy, uveďte číslo objednávky, variabilní symbol a datum nákupu. Nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, nám zašlete zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání).
  Po odstoupení od smlouvy dodavatel vrátí zákazníkovi obdrženou kupní cenu, kterou je oprávněn snížit o náklady na dopravu zboží zákazníkovi (expediční náklady) a dále snížit o skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží. Tuto částku poukáže dodavatel zákazníkovi nejpozději do 14 dnů od zrušení kupní smlouvy odstoupením.
  Zboží musí být v původním obalu, nesmí být poškozené, musí být kompletní (včetně příslušenství) a s originálním dokladem o koupi. Musí být schopno dalšího prodeje. Pokud je zboží poškozené nebo nese známky opotřebení, bude při vrácení zboží adekvátně snížena vrácená částka (náklady na čištění, opravu, doplnění o chybějící části atd.)
  Neposílejte vrácené zboží na dobírku! Takto vrácené zboží z pochopitelných důvodů nemůže být přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.
  K zásilce prosím přiložte vyplněný formulář:
  Formulář ke stažení ve formátu PDF
  Stažení formuláře pro výměnu, vrácení zboží v pdf
  Správně a úplným vyplněním formulářem urychlíte a usnadníte výměnu  zboží.

  K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení