Pro mazlíčky > Obojky, vodítka > Shock Absorber Dog Lead
Shock Absorber Dog Lead
MountainPaws

Shock Absorber Dog Lead

MountainPaws
Elastické vodítko s možností připnutí psa k pasu, nebo jako klasické vodítko do ruky.

>> číst více

Barva

Množství:

Dostupnost:

28. 07. 2020

819

Shock Absorber Dog Lead je vysoce odolné, elastické psí vodítko, které je speciálně navrženo tak, aby docházelo k co největšímu tlumení nárazů. Část je vybavena silným elastickým pásem, díky kterému dochází ke snížení tahové vůle při náhlém napnutí. Tuto schopnost jistě ocení každý milovník takzvaného joggingu, což je způsob běhu na pohodu, kdy Vám tím nejlepším společníkem může být právě Váš čtyřnohý kamarád.

Praktické vodítko, které se vyrábí ve 2 barevných variantách Vám umožní mít volné ruce pro další aktivity a pejsek tak získá větší pocit volnosti. Na jednom konci vodítka je praktická polstrovaná neoprenová rukojeť, která nabízí maximální komfort a na druhém konci najdete pevnostní šroubovací hliníkovou karabinu testovanou na 12kN, kterou jednoduše pomocí šroubovacího zámku připevníte k obojku Vašeho chlupatého mazlíčka. Karabina není určena k jiným účelům. Aby byla zajištěna naprostá bezpečnost v rušném provozu, ve vrchní části vodítka, hned za karabinou je umístěno pevné madlo pro okamžité zadržení a stoprocentní kontrolu nad psem. Vodítko lze použít buď klasicky s držením v ruce, nebo ho je možné i obepnout kolem pasu.

 Vlastnosti:

  • Tlumení nárazů díky elastické části
  • Možnost připevnění k ruce nebo kolem pasu
  • Praktická polstrovaná rukojeť z neoprenu
  • Velmi pevná šroubovací karabina (12kN)
  • Vhodné pro jogging

Tabulka parametrů:

Varianta drženíHmotnost (g)Délka v klidovém stavu (cm)
Zápěstí150150
Kolem pasu150130

Materiál: 

  • 100% Nylon ( vodítko )
  • 35% Polypropylen ( rukojeť ) 
  • 65% Neopren (rukojeť )
Katalog MOUNTAIN PAWS 2020

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení