Kurzy lavinové záchrany ČR
Pieps

Kurzy lavinové záchrany ČR

Pieps
Ke každému lavinovému vyhledávači i lavinovému batohu PIEPS se systémem JETFORCE, zakoupenému v zimní sezóně 2020/21, kurz lavinové záchrany ZDARMA.

>> číst více

Množství:

Dostupnost:

Zdarma

KURZY 2021 ZRUŠENY / PŘESUNUTY

Vzhledem k aktuálnímu nepříznivému stavu, jsme nuceni aktuální kurzy lavinové záchrany, ze sezóny 2020/2021, přesunout na příští zimu. Věříme, že kurzy budeme moci uskutečnit v prosinci 2021 nebo v lednu 2022. Zájemci, kteří se na kurzy zapsali k datu 26.3.2021 budou o těchto termínech informování prostřednictvím emailu a budou vyzvání, aby svůj zájem o kurz potvrdili.

Je možné že se v nově vypsaných kurzech místo někým uvolní, nebo budeme moci opět navýšit kapacitu jednotlivých kurzů na počet účastníků, který byl před Covidem, jak to tradičně bývalo. V takovémto případě pak u registrace kurzu na našich stránkách zmizí „OBSAZENO“ a můžete se zaregistrovat pod podmínkou, že jste v zimní sezóně 2020/2021 zakoupili nový vyhledávač PIEPS nebo nový batoh PIEPS se systémem JETFORCE. Termíny navíc už vypisovat nebudeme. Doporučujeme sledovat naše stránky a newslettery.

PROGRAM:

 • Seznámení s lavinovou výbavou
 • Jak postupovat při lavinové nehodě
 • Nácvik vyhledávání, sondování a kopání
 • Transport postiženého
 • Přednáška – úvod do lavinové problematiky a diskuse

PODMÍNKY ÚČASTI:

Počet účastníků je omezen na max 18 osob/kurz. Kurz je určen těm, kteří si v ČR nebo SR zakoupí v sezóně 2020/2021 jakýkoliv nový lavinový vyhledávač Pieps, nebo lavinový batoh Pieps s technologií JETFORCE a zaregistrují se na stránkách www.totaloutdoor.cz

Kurzy jsou ZDARMA a nedají se dokoupit ani doobjednat pro osoby, které v aktuální sezóně produkt PIEPS nezakoupily.

REGISTRACE:

 1. Vyberte kurz z nabídky
 2. Do poznámky k objednávce vepište sériové číslo přístroje a nebo číslo dokladu a název obchodu kde jste přístroj zakoupili
 3. Služby Poštovné a doběrečné v košíku, a v přehledu objednávky NEPLAŤTE, kurz je ZDARMA. V případě úhrady částku nevracíme, ale bude Vám dovystavena faktura na tuto platbu.
 4. Potvrzení obdržíte obratem do emailu po vytvoření objednávky/registrace
 5. Bližší informace ke kurzu /místo srazu.../ bude zasláno cca týden před jeho konáním
 6. Pokud se rozhodnete z kurzu odhlásit, kontaktujte nás prosím co nejdříve, uvolníte místo dalším zájemcům

V případě, že provedete přihlášku na již obsazený kurz, bude přihláška stornována. Bohužel není v našich silách držet seznam náhradníků. Pokud se nějaké místo uvolní, zveřejňujeme tuto informaci bezodkladně na webu. V tom případě se můžete znovu přihlásit. Ze zkušeností z předchozích let dochází k odhlášení nejčastěji cca týden před konáním kurzu.  

Kurzy jsou vedeny mezinárodním horským vůdcem UIAGM, nebo členem Horské služby.

Upozornění: Nejedná se o plnohodnotný lavinový kurz

Katalog PIEPS 2020 / 2021
Katalog PIEPS zima 2020

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení