• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Kurzy lavinové záchrany ČR
  Pieps

  Ke každému lavinovému vyhledávači i lavinovému batohu PIEPS se systémem JETFORCE, zakoupenému v zimní sezóně 2021/22, kurz lavinové záchrany ZDARMA.
  >> číst více

  Kurzy lavinové záchrany ČR

  Pieps
  Ke každému lavinovému vyhledávači i lavinovému batohu PIEPS se systémem JETFORCE, zakoupenému v zimní sezóně 2021/22, kurz lavinové záchrany ZDARMA.

  >> číst více

  Množství:

  Dostupnost:

  Zdarma

  AKTUÁLNĚ - VYPSÁNÍ DALŠÍCH TERMÍNŮ

  Vzhledem k nevyčerpaným kapacitám již proběhlých kurzů v této sezóně a nejasné epidemiologické situaci v nadcházejícím období, nebudou žádné další termíny kurzů přidány. REZERVACE do již obsazených kurzů již bohužel NENÍ MOŽNÉ PROVÁDĚT, kurzy jsou kapacitně omezeny. Pokud se v daném kurzu místa uvolní, ihned je to zveřejněno na našem webu Kurzy lavinové záchrany v ČR a je možné tato místa obsadit. 

  Nejčastěji se místa uvolňují po rozeslání informačního mailu k danému termínu kurzu, který rozesíláme cca TÝDEN PŘED KURZEM.

  Děkujeme za pochopení.

  PŘELOŽENÉ KURZY ZE SEZÓNY 2020/2021

  Všichni již přihlášení účastníci do těchto kurzů budou informováni emailem o novém termínu. Termíny přeložených kurzů budou v přehledu termínů s kurzy na aktuální sezónu 21/22. Pokud se uvolní v nějakém z těchto kurzů místo, bude informace na webu aktualizována a bude možné se do tohoto kurzu přihlásit také. Pokud by situace v době konání kurzu byla nepříznivá a kurz by nebylo možné opět realizovat, bude bez náhrady zrušen.

  PROGRAM:

  • Seznámení s lavinovou výbavou
  • Jak postupovat při lavinové nehodě
  • Nácvik vyhledávání, sondování a kopání
  • Transport postiženého
  • Přednáška – úvod do lavinové problematiky a diskuse

  PODMÍNKY ÚČASTI:

  Počet účastníků je omezen na max 18 osob/kurz. Kurz je určen těm, kteří si v ČR nebo SR zakoupí v sezóně 2021/2022 jakýkoliv nový lavinový vyhledávač Pieps, nebo lavinový batoh Pieps s technologií JETFORCE a zaregistrují se na stránkách www.totaloutdoor.cz

  Kurzy jsou ZDARMA a nedají se dokoupit ani doobjednat pro osoby, které v aktuální sezóně produkt PIEPS nezakoupily.

  REGISTRACE:

  1. Vyberte kurz z nabídky
  2. Do poznámky k objednávce vepište sériové číslo přístroje a nebo číslo dokladu a název obchodu kde jste přístroj zakoupili
  3. Služby Poštovné a doběrečné v košíku, a v přehledu objednávky NEPLAŤTE, kurz je ZDARMA. V případě úhrady částku nevracíme, ale bude Vám dovystavena faktura na tuto platbu.
  4. Potvrzení obdržíte obratem do emailu po vytvoření objednávky/registrace
  5. Bližší informace ke kurzu /místo srazu.../ bude zasláno cca týden před jeho konáním
  6. Pokud se rozhodnete z kurzu odhlásit, kontaktujte nás prosím co nejdříve, uvolníte místo dalším zájemcům

  V případě, že provedete přihlášku na již obsazený kurz, bude přihláška stornována. Bohužel není v našich silách držet seznam náhradníků. Pokud se nějaké místo uvolní, zveřejňujeme tuto informaci bezodkladně na webu. V tom případě se můžete znovu přihlásit. Ze zkušeností z předchozích let dochází k odhlášení nejčastěji cca týden před konáním kurzu.  

  Kurzy jsou vedeny mezinárodním horským vůdcem UIAGM, nebo členem Horské služby.

  Upozornění: Nejedná se o plnohodnotný lavinový kurz

  OBECNÉ INFORMACE K PRŮBĚHU KURZU:

  Kurz obyčejně začíná v 9:00 hodin, konec kurzu bývá 15-17:00 hodin. Na samotný kurz nepotřebujete žádné speciální vybavení, Postačí Vám oblečení uzpůsobené pro pobyt venku. Doporučujeme si přinést Vaši vlastní lavinovou výbavu, se kterou se budete učit.

  Případné UBYTOVÁNÍ si každý z účastníků zajišťuje sám, stejně jako DOPRAVU na kurz.

  Katalog PIEPS 2021 / 2022

  K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení