Emergency 7-days Vegetarian Pack
LYOfood
Kód: 7999

Emergency 7-days Vegetarian Pack

LYOfood, Kód: 7999
Sada vegetariánské stravy s trvanlivostí přes 4 roky, pro jednu osobu na 7 dní, navržená pro nouzové situace.

>> číst více

Množství:

Dostupnost:

Skladem

2990

Sada dehydrované (lyofilizované) vegetariánské stravy s trvanlivostí přes 5 let, pro jednu osobu na 7 dní. Sada je navržena pro nouzové situace. Balení obsahuje 7 porcí hlavních jídel, 7 porcí polévek a 4 míchané nápoje, které lze spotřebovávat i průběžně (po otevření je možné obal zase zavřít).

100% PŘÍRODNÍ SUROVINY

100% přírodní a čerstvé suroviny. Bez konzervantů, stabilizátorů a jiných umělých látek. Ovoce a bylinky z polí vlastních či spřátelených farmářů s námi ověřenou kvalitou.

KVALITA A CHUŤ DOMÁCÍ STRAVY

Každé jídlo je nejprve uvařeno, dochuceno a teprve poté šokově zmraženo, čímž dojde k jeho vysušení. Jídla si zachovávají původní tvar i velikost všech použitých surovin. Všechny kousky jídla jsou ve velikosti vhodné k pozření.

KOTROLA KVALITY

Abychom měli jistotu, že naše jídla splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu, jsou v průběhu výroby opakovaně testována. Poprvé když jsou uvařena a podruhé po vysušení zamražením.

VÝHODY SUŠENÍ POMOCÍ HLUBOKÉHO ZAMRAŽENÍ

VYSOKÁ NUTRIČNÍ HODNOTA !!!
Jídlo sušené pomocí zamražení má vysokou kalorickou hodnotu. Navíc si zachovává přirozený obsah vitamínů a minerálů.

NÍZKÁ HMOTNOST !!!
Během sušení pomocí zamražení se jídlo zbaví 98% obsažené vody, čímž se výrazně sníží hmotnost.

TRVANLIVOST NĚKOLIK LET !!!
Odstranění vody z obsahu sáčku blokuje činnost veškerých mikroorganismů a enzymů. Každé balení je hermeticky uzavřeno a obsahuje látku absorbující kyslík.

Obsah balení:

Parametry:
  • Doba spotřeby: min. 5 let (hlavní jídla, polévky)
Kód dodavatele: 7999
EAN:

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení