Blog

Odborné články na témata jako outdoor, camping (kemping), lezení, technické inovace, testování produktů, články z oblasti lavinové prevence, zimní turistiky, ledo lezení.

Stránka 1 z 1
<< < 1 > >>

PIEPS JETFORCE 2.0 - Představení batohu

Představení nové verze batohu PIEPS JETFORCE 2.0 s video recenzí od tyger.sk. Nová verze batohu nabízí možnost změny litráže i připojení k aplikaci PiepsApp pro stažení aktuálního firmwaru nebo spuštění diagnostiky.

BEAL Color CODE - Jak poznat stáří lana či smyce BEAL ??

Pomocí barevného označení lze jednoduše určit stáří všech BEAL lanyardů, šitých smyček, dynamických odsedávacích smyc i indoorových lan. Rok výroby ostatních dnamických i statických lan pak jednoduše zjistíte ze štítku pomocí posledního dvojčíslí z unikátního kódu.

Magic Pack - Chytré rozbalení nového lana BEAL

Už nemusíte bádat a načítat jak správně rozbalit nové lano a vyhnout se tak zašmodrchání nebo zkroucení.

GSI Outdoors Escape 3L hrnec - full servis na cestách

Rafinovaně zkombinovaná skládací nádoba a hrnec na vaření – to je silikonovo-hliníkový skladný a přesto plnohodnotný hrnec Escape od firmy GSI Outdoors.

S lekárničkou Lifesystems Trek First Aid Kit nenesiete nič zbytočné

Čo majú spoločné pončo proti dažďu a lekárnička? Svojim spôsobom sú tak trocha podobné. Hoci ich starostlivo balíte do batoha pri každej vychádzke, najlepšie je ak ich vôbec nemusíte použiť. Ak sa však na potulkách krajom ocitnete v núdzi, ste radi že vám pomôžu vysekať sa zo šlamastiky.

GSI Outdoors Pinnacle Backpacker je turistický riad ktorý stojí za to

Dva hliníkové hrnce s drôtenou rúčkou a k nim vrchnák, ktorý poslúži ako pokrievka alebo panvička – tak vyzerá armádny ešus ČSĽA, ktorý dôverne pozná každý turista a zálesák. Hoci ide o poľný jedálenský riad pre výdaj hotových jedál, každý z nás si v ňom užil varenie v prírode.