• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Blog

  Odborné články na témata jako outdoor, camping (kemping), lezení, technické inovace, testování produktů, články z oblasti lavinové prevence, zimní turistiky, ledo lezení.

  Stránka 4 z 6
  << < 1 2 3 4 5 6 > >>

  CAMP ALP RACE - nejlehčí sedák na trhu

  CAMP Alp RACE je nejen další „NEJ“ se sbírkou nejvyšších ocenění uznávaných cen ISPO AWARD, ale i další „NEJ“ do kompletu ultralehké výbavy pro závodní skialpinismus, kam už patří mačky CAMP Skimo Total RACE a cepín CAMP Corsa RACE.

  Beal Birdie 1. generace - RECALL vadných šarží

  VÝZVA KE KONTROLE BIRDIE s rokem výroby 2019 - Kontrola se týka pouze těchto výrobních čísel: 05/19, 07/19, 08/19, 10/19, 11/19, 12/19. Pro zjištění, zda právě Vaše Birdie patří mezi vadné kusy, pokračujte podle návodu v tomto článku.

  Prohlášení výrobce PIEPS k aktuálnímu tématu ohledně vyhledávačů PIEPS DSP Sport a PIEPS DSP Pro

  Oficiální prohlášení výrobce PIEPS k aktuálnímu tématu vyhledávačů PIEPS DSP Sport a PIEPS DSP Pro, které se v širokém měřítku diskutuje na sociálních sítích.

  Novinky pro PODZIM 2020

  Přehled aktuálních novinek pro PODZIM / ZIMU 2020 od společnosti PIEPS, CAMP a CASSIN. Nově přinášíme třeba upravený lavinový batoh PIEPS JETFORCE BT s možností změny objemu či připojením k PIEPS App pomocí Bluetooth, nové kolekce turistických a lezeckých cepínů, šrouby do ledu.

  Nová jídla do LYOFOOD MENU

  Pro letní sezónu 2020 přibylo v MENU LYOfood několik novinek. Ochutnejte veganskou specialitu Čočkový DHAL, Jablečný koláč s drobenkou nebo luxusní čokoládový pudink.

  BEAL Color CODE - Jak poznat stáří lana či smyce BEAL ??

  Pomocí barevného označení lze jednoduše určit stáří všech BEAL lanyardů, šitých smyček, dynamických odsedávacích smyc i indoorových lan. Rok výroby ostatních dnamických i statických lan pak jednoduše zjistíte ze štítku pomocí posledního dvojčíslí z unikátního kódu.

  K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení