• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Blog

  Odborné články na témata jako outdoor, camping (kemping), lezení, technické inovace, testování produktů, články z oblasti lavinové prevence, zimní turistiky, ledo lezení.

  Stránka 3 z 6
  << < 1 2 3 4 5 6 > >>

  Kontrola lavinových vyhledávačů PIEPS

  Zaznamenali jsme menší počet přístrojů s vadami elektroniky. V takovém případě se může stát, že přístroj nelze přepnout z režimu vysílání do režimu vyhledávání. Všechny zákazníky, kteří vlastní níže uvedené přístroje, proto žádáme, aby je zkontrolovali podle následujících pokynů, nebo aby kontaktovali naše oddělení zákaznických služeb s žádostí o podporu. Kontrolu lze jednoduše provést jak manuálně tak pomocí Aplikace PIEPS APP.

  Pieps APP - Mobilní aplikace s tréninkovým módem pro nácvik záchrany při pádu laviny

  Aplikace ZDARMA pro Android a iOS. Pomocí Bluetooth k ní jednoduše připojíte jeden i více vyhledávačů PIEPS (Micro BT (RACE), Powder BT a PRO BT) a pomocí ovládání jednotlivých vysílacích antén přístrojů můžete simulovat hledání jednoho a více zasypaných osob. Aplikace PIEPS APP nabízí kromě Trénikového módu také možnost uživatelského nastavení svého přístroje, kontrolu funkčnosti nebo update na nejmodernější firmware. Aplikace toho umí ještě víc.

  LYOfood - nové obaly

  Výrobce lyofilizované stravy LYOfood přichází s novou verzí obalů a etiket. Změna je nejen designová, ale hlavně ve funkčních částech jako je například plnící ryska. Postupně se budou těmito obaly obměňovat všechna hlavní jídla v malé i velké porci.

  BEAL Tract Up RECALL

  V rámci interní kontroly kvality zjistil výrobce BEAL výrobní vadu u blokantu TRACT UP, která může přivodit nebezpečí pádu. Pokud je pohyblivá vačka blokantu zcela otevřená, může se v uvedené poloze zaseknout a zůstat tak otevřená, navzdory pružině, která by ji měla vrátit zpět do správné (zajištěné) polohy. Proto byla přijata opatření a všechny šarže, které byly uvedeny na trh, budou staženy.

  UPOZORNĚNÍ! Překročení limitů u některých šarží vybrané bezlepkové stravy LYOfood

  U několika šarží vybraných jídel s označením „BEZLEPKOVÁ“ byla překročena povolená hranice alergenu. Pro spotřebitele, kteří nemají na lepek alergii, je produkt nadále zcela bezpečný. Uvedené šarže jsou aktuálně stahovány z trhu a jsou nahrazovány novými, které limity splňují.

  TOP sada campingového nádobí - Pinnacle Camper

  Kolik stojí TOP sada campingového nádobí pro celou rodinu? V čem je Pinnacle Camper od GSI Outdoors tím opravdovým TOP produktem v kategorii Sady campingového nádobí? Pinnacle Camper je nádobí v kvalitě bez kompromisů. Nabízí 3-vrstvý Teflon® odolný proti poškrábání, dokonalý rozvod tepla, minimalistický systém skládání a další vlastnosti, které Vás přesvědčí.

  K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení