• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Blog

  Odborné články na témata jako outdoor, camping (kemping), lezení, technické inovace, testování produktů, články z oblasti lavinové prevence, zimní turistiky, ledo lezení.

  Stránka 1 z 5
  1 2 3 4 5 > >>

  Prvovýstup na Chumbu - Zdeněk Háček Hák

  „The last flight of the Falcon“ - To je název cesty, kterou se československé expedici podařilo dobýt vrchol dosud nepokořené hory v Nepálu - CHUMBU s vrcholem v nadmořské výšce 6859 m. Název cesty je vzpomínkou na horského vůdce a kamaráda Andrzeje Sokolowského, který letos tragicky zahynul v Tatrách. Přečtěte si celý příběh o dobývání dosud nepokořené hory, který neměl nouzi o adrenalin, nebezpečí a heroické výkony všech zúčastněných.

  CAMP Sky Carbon Evo - RECENZE ZAGURAMI.eu

  TOP turistické hole z karbonu a uhlíkových vláken pro náročné uživatele nezklamou ani vás. Váháte s koupí holí? Koukněte na skvěle zpracovanou recenzi ne jedny ze špičkových holí od CAMPu.

  50. výstup na Matterhorn - Zdeněk „Háček“ Hák

  Háčkovo autentické vyprávění z padesátého dobytí Matterhornského vrcholu, ležícího ve výšce 4478 m.n.m. Celý výstup s převýšením cca 2900 m zvládl za neuvěřitelné 4 hodiny!!.

  C.A.M.P. - Nové logo - Světlo pro cestu nové budoucnosti

  C.A.M.P. - Costruzione Articoli Montagna Premana. Horolezecká značka společnosti, která svou kvalitu a pevné postavení na trhu drží už od roku 1889, tedy dlouhých 133 let!.

  Kontrola lavinových vyhledávačů PIEPS

  Zaznamenali jsme menší počet přístrojů s vadami elektroniky. V takovém případě se může stát, že přístroj nelze přepnout z režimu vysílání do režimu vyhledávání. Všechny zákazníky, kteří vlastní níže uvedené přístroje, proto žádáme, aby je zkontrolovali podle následujících pokynů, nebo aby kontaktovali naše oddělení zákaznických služeb s žádostí o podporu. Kontrolu lze jednoduše provést jak manuálně tak pomocí Aplikace PIEPS APP.

  Pieps APP - Mobilní aplikace s tréninkovým módem pro nácvik záchrany při pádu laviny

  Aplikace ZDARMA pro Android a iOS. Pomocí Bluetooth k ní jednoduše připojíte jeden i více vyhledávačů PIEPS (Micro BT (RACE), Powder BT a PRO BT) a pomocí ovládání jednotlivých vysílacích antén přístrojů můžete simulovat hledání jednoho a více zasypaných osob. Aplikace PIEPS APP nabízí kromě Trénikového módu také možnost uživatelského nastavení svého přístroje, kontrolu funkčnosti nebo update na nejmodernější firmware. Aplikace toho umí ještě víc.

  K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení