Blog

Odborné články na témata jako outdoor, camping (kemping), lezení, technické inovace, testování produktů, články z oblasti lavinové prevence, zimní turistiky, ledo lezení.

Stránka 1 z 4
1 2 3 4 > >>

Pieps APP - Mobilní aplikace s tréninkovým módem pro nácvik záchrany při pádu laviny

Aplikace ZDARMA pro Android a iOS. Pomocí Bluetooth k ní jednoduše připojíte jeden i více vyhledávačů PIEPS (Micro BT (RACE), Powder BT a PRO BT) a pomocí ovládání jednotlivých vysílacích antén přístrojů můžete simulovat hledání jednoho a více zasypaných osob. Aplikace PIEPS APP nabízí kromě Trénikového módu také možnost uživatelského nastavení svého přístroje, kontrolu funkčnosti nebo update na nejmodernější firmware. Aplikace toho umí ještě víc.

LYOfood - nové obaly

Výrobce lyofilizované stravy LYOfood přichází s novou verzí obalů a etiket. Změna je nejen designová, ale hlavně ve funkčních částech jako je například plnící ryska. Postupně se budou těmito obaly obměňovat všechna hlavní jídla v malé i velké porci.

BEAL Tract Up RECALL

V rámci interní kontroly kvality zjistil výrobce BEAL výrobní vadu u blokantu TRACT UP, která může přivodit nebezpečí pádu. Pokud je pohyblivá vačka blokantu zcela otevřená, může se v uvedené poloze zaseknout a zůstat tak otevřená, navzdory pružině, která by ji měla vrátit zpět do správné (zajištěné) polohy. Proto byla přijata opatření a všechny šarže, které byly uvedeny na trh, budou staženy.

UPOZORNĚNÍ! Překročení limitů u některých šarží vybrané bezlepkové stravy LYOfood

U několika šarží vybraných jídel s označením „BEZLEPKOVÁ“ byla překročena povolená hranice alergenu. Pro spotřebitele, kteří nemají na lepek alergii, je produkt nadále zcela bezpečný. Uvedené šarže jsou aktuálně stahovány z trhu a jsou nahrazovány novými, které limity splňují.

TOP sada campingového nádobí - Pinnacle Camper

Kolik stojí TOP sada campingového nádobí pro celou rodinu? V čem je Pinnacle Camper od GSI Outdoors tím opravdovým TOP produktem v kategorii Sady campingového nádobí? Pinnacle Camper je nádobí v kvalitě bez kompromisů. Nabízí 3-vrstvý Teflon® odolný proti poškrábání, dokonalý rozvod tepla, minimalistický systém skládání a další vlastnosti, které Vás přesvědčí.

CAMP ALP RACE - nejlehčí sedák na trhu

CAMP Alp RACE je nejen další „NEJ“ se sbírkou nejvyšších ocenění uznávaných cen ISPO AWARD, ale i další „NEJ“ do kompletu ultralehké výbavy pro závodní skialpinismus, kam už patří mačky CAMP Skimo Total RACE a cepín CAMP Corsa RACE.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení