• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Blog
  Blog > > C.A.M.P. - Nové logo - Světlo pro cestu nové budoucnosti

  C.A.M.P. - Nové logo - Světlo pro cestu nové budoucnosti

  29. 04. 2022
  C.A.M.P. - Costruzione Articoli Montagna Premana. Horolezecká značka společnosti, která svou kvalitu a pevné postavení na trhu drží už od roku 1889, tedy dlouhých 133 let!.

  C.A.M.P. 2022

  Costruzione Articoli Montagna Premana

  Dovolujeme si Vám představit naše nové logo a hlavně cestu, která nás k této změně přivedla. Logo.. to není jenom obrázek. Je to jeden z nejdůležitějších symbolů každé společnosti, který se odráží ve všech oblastech života firmy, včetně její historie. Nové logo pro nás nebylo cestou jednoduchého cvičení v grafickém designu, ale skvělým výsledkem dlouhého a poutavého projektu, který se připravoval roky.

  Podívali jsme se zpět do naší dlouhé histori a zeptali jsme se sami sebe, co je pro nás důležité, čím chceme být a co chceme dělat. Z toho všeho jsme izolovali klíčová slova, která nás reprezentují a nejlépe vystihují. Znovu jsme si potvrdili hodnoty, se kterými se ztotožňujeme, a promítli jsme je do budoucnosti naší společnost i budoucnosti nás samotných. Nakonec jsme tomu všemu dali vizuální podobu, která je shrnuta v našem novém logu, jehož význam objevíte v následujících odstavcích.

  Loga používaná od 1991 do 2022

  CAMP - CASSIN - CAMP Safety

  HISTORIE VÝVOJE

  „Naše myšlení je vertikální, protože jsme se narodili v horách a tam zůstaneme.“

  Costruzione

  V řemeslné kovárně v Premaně začal Nicola Codega zpracovávat železo již v roce 1889. Na začátku 20. století Antonio zdědil firmu po svém otci a začal ji rozvíjet se snahou využít nových možností rozvoje. „Vášeň pro hory vzbuzuje duši a kvalita výrobků posunuje práci.“ Takhle C.A.M.P. začal a podnikání se rozjelo. Setkání s Riccardem Cassinem, světově uznávaným alpinistou, bylo dalším spouštěčem, které nakonec vedlo k výrobě horolezeckých produktů.

  Articoli

  Třetí generace rodiny Codega přinesla čtyři bratry. Budovali pevné osobní vztahy se předními mezinárodními alpinisty, aby přesně pochopili, jaké produkty potřebují - to vedlo k těsné spolupráci, která umožnila vývoj a výrobu vybavení podle metody, kterou bychom dnes nazvali „výkonový design“. Pak přišli význační horolezci - výsledkem bylo inovativní řešení pro svět horolezectví. Lehkost je jádrem výkonu a bezpečnosti.

  Montagna

  Víra v kvalitní a poctivou práci dala šanci vzniku TOP produktům, díky nimž mohou sportovci C.A.M.P. dosahovat mimořádných alpských výkonů, přivést pracovníky ve výškách do maximálního klidu. To všechno umožňuje produktům společnosti získávat významná ocenění a mezinárodní ceny. C.A.M.P. produkty jsou uznávány a oceňovány všude, kde hory vytvářejí výzvy a označují hranice.

  Premana

  Otěže přebrala čtvrtá generace rodiny Codega. Již na začátku 90. let se C.A.M.P. stal první evropskou firmou v této oblasti, která byla certifikována podle norem ISO 9001 a předvídala, jak budou postuppvat i všichni ostatní. Kromě toho je C.A.M.P. uznávána jako první společnost, která se pustila na trh, který se otevíral světu - jako je Rusko a Čína. Tento dlouhý příběh, neustále se vyvíjející, prošel zlomovými momenty, významnými událostmi, válkami, katastrofami a rekonstrukcemi. Premana, horská vesnice, která hostí naše vedení, je jediným nezměněným prvkem v tomto příběhu.

  VÝVOJ LOGA do roku 2022

  Vývoj loga C.A.M.P. do současnosti

  CO BUDE DÁL?

  Pro společnost, jejíž produkty používají zákazníci výhradně pro svou bezpečnost na horách nebo při práci, je v tomto rychle se měnícím světě nezbytné pochopit, kde se nachází jádro věci pro jakýkoliv projekt v jakékoliv době. Firma musí podniknout vše, co je potřeba, aby zůstala vždy v kontaktu s neustále se měnícím světem. Koneckonců, „Nikdy jsme se nezastavili a budeme pokračovat“. S vyrovnaností a pozorností, které nás hory naučily.

  CAMP Sport | CAMP Work | 2022

  VÝBĚR PRODUKTŮ

  CAMP STORM

  CAMP STORM - Horolezecká lehká přilba

  CAMP BACKCOUNTRY 3

  CAMP Backcountry 3 - Trekové hliníkové hole

   CAMP TURBOHAND PRO

  CAMP Turbohand PRO - Profesionální pracovní džumar

  CAMP WAGON

  CAMP WAGON - Pracovní vak na nářadí

  K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak pracujeme s Vašimi osobními údaji naleznete v nastavení